Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mieszkaniec Lublina napisał:
i dobrze robią! cwaniakowanie zawsze powinno być karanie! a jak ktoś ślepy lub jeżdżący na pamięć to już jego problem! całe życie łamało się prawo i przepisy ruchu drogowego a teraz wszystko zganiacie na POlicję! tępić cwaniactwo i głupotę kierowców! Ps. dodam że dużo jeżdżę ok.110.000km rocznie i czasem dostanę mandat ale to nie znaczy że nie jestem za karaniem głupoty! Czekam na odległościowy pomiar prędkości by w końcu było bezpieczniej!
A moczenia nocne CYCU u ciebie już ustały ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec Lublina napisał:
i dobrze robią! cwaniakowanie zawsze powinno być karanie! a jak ktoś ślepy lub jeżdżący na pamięć to już jego problem! całe życie łamało się prawo i przepisy ruchu drogowego a teraz wszystko zganiacie na POlicję! tępić cwaniactwo i głupotę kierowców! Ps. dodam że dużo jeżdżę ok.110.000km rocznie i czasem dostanę mandat ale to nie znaczy że nie jestem za karaniem głupoty! Czekam na odległościowy pomiar prędkości by w końcu było bezpieczniej!
Większość, to i tak takie pizdy jak ty, jeżdżą po tym naszym mieście i nic tylko korki robią, żadnego polotu ani fantazji czy wyrobienia za Volantem !!! Powinni wam za samo to PAŁY uprawnienia zabierać, DOŻYWOTNIO !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piotrek napisał:
Ja tam nikogo z bocznych uliczek nie wpuszczam. Wystarczyło by żeby przez tydzień każdy tak zrobił i można by nauczyć cwaniaczków prawidłowej jazdy.
baranie to nie cwaniaki tylko ludzie mieszkający na ul.północnej az do botanika stuknij się w tępy łeb........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...